هزینه جراحی پلک

هزینه جراحی پلک

هزینه جراحی پلک چقدر است ؟ چه افرادی نیاز به جراحی پلک دارند ؟  می توان گفت  چشم ها در چهره افراد مهم ترین  بخش صورت هستند  که در زیبای  افراد تاثیر گذار هستند .

متاسفانه چشم ها  به نسبت سایر اجزای صورت زودتر  پیرو فرسوده  می شوند و  می توان گفت  چشم ها نشان دهنده حالات خلقی و البته هیجانی  فرد می باشد .  برخی افراد به دلایل مختلف نیاز به جراحی زیبایی پلک دارند که در ادامه به بررسی این موضوع و البته هزینه لازم برای جراحی پلک  می پردازیم.

درمان پف پلک

هزینه جراحی پلک

چه افرادی نیاز به جراحی زیبایی پلک دارند ؟

بهترین افراد  برای جراحی پلک افرادی هستند که افتادگی پلک و  پف بیش از اندازه  پلک ها  باعث  اختلال در بینایی و  تغییرات ناخوشایند در چهره  فرد شود .

همچنین بهتر است تا برای عمل زیبایی پلک  حداقل سن افراد  35 سال باشد .

سلامت  فرد نیز در این  جراحی بسیار مهم است و  باید  برای این جراحی  فرد  بیماری خاصی نداشته باشد.

دکتر رضا عرفانیان سلیم جراح و متخصص چشم  قبل از انجام جراحی ابتدا  با  بیمار مشاوره های لازم را انجام می دهد  تا سلامت وی  به کمک آزمایش های بیشتر  تایید شود ،صحبت و مشاوره با بیمار ، پزشک را از  انتظارات فرد  بعد از جراحی پلک  آگاه می کند .

چه نکاتی باید قبل از جراحی پلک در نظر داشته باشیم ؟

 قبل از  جراحی پلک ابتدا باید معاینه  چشم انجام شود . در طی این معاینه لایه  اشکی، نمره چشم  و  حرکات  چشم و  اعصاب حسی چشم  مورد ارزیابی قرار می گیرد .

توصیه می شود حتما  در رابطه با هر گونه بیماری خاص  و حساسیت  به دارویی با پزشک خود صحبت کنید .

دکتر رضا عرفانیان سلیم فوق تخصص اکولوپلاستیک و استرابیسم، اربیت، مجرای اشکی
تهران- خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از ظفر، ابتدای بلوار اسفندیار، شماره96

جهت ارتباط با شماره های 02182400 تماس حاصل فرمائید و یا به پیچ اینستاگرام مراجعه کنید.

هزینه جراحی پلک

 برای جراحی پلک نمی توان هزینه مشخصی را  تعیین کرد، بسته به شرایط افراد  این هزینه متغیر است، بسته به اینکه افراد جراحی پلک پایین، جراحی پلک بالا و یا اینکه  هر دو جراحی را  همزمان  انجام می دهند  این هزینه  تعیین می شود . همچنین  انتخاب روش جراحی ، تخصص پزشک  و…. همگی  در تعیین این هزینه تاثیر گذار هستند . بهتر است   برای اطلاع از هزینه دقیق  با  متخصص چشم خود  صحبت کنید .

روش های جراحی پلک

در بیشترین حالات  جراحی پلک  به صورت سرپایی و  با کمک بی حسی موضعی انجام می شود .  تنها در مواردی که پزشک صلاح می بیند ممکن است نیاز باشد   فرد   برای جراحی پلک از بیهوشی عمومی استفاده کند .

آیا جراحی پلک عوارض هم دارد ؟

به طور حتم هر گونه عمل جراحی عوارضی دارد اما در صورتی که  عمل جراحی پلک  توسط   متخصص در این زمینه انجام شود  هیچ گونه عوارضی برای فرد ندارد. پس توصیه ما به شما عزیزان این است که  در انتخاب جراح زیبایی چشم دقت کنید .

دکتر رضا عرفانیان

متولد سال 1350 در مشهد، پس از اتمام تحصیلات دوره دبیرستان خود، در مقطع دکترای عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شد. وی پس از اخذ مدرک دکترای عمومی در سال 1375، موفق شد تا در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در رشته تخصصی چشم پزشکی پذیرفته شود و در سال 1382 از این دانشگاه فارغ التحصیل شود. در همین سال، وی با عنوان چشم پزشک دوران طرح خدمت پزشکی خود را در استان سیستان و بلوچستان گذراند و به این ترتیب فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. دکتر عرفانیان (چشم پزشک) با ادامه تحصیلات خود توانست تا در سال 1389 موفق به کسب مدرک فوق تخصص اکولوپلاستیک و استرابیسم، اربیت، مجرای اشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شود. دکتر رضا عرفانیان سلیم در سال 1390 به کادر پزشکی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور پیوست و فعالیت خود را در زمینه حرفه ای ادامه داد. اکنون دکتر عرفانیان خدمات خود را در زمینه جراحی پلاستیک چشم، پتوز یا افتادگی پلک، مجاری اشکی، اربیت و استرابیسم و جراحی آب مروارید (کاتاراکت) به بیماران ارائه می دهد.

پاسخ

شش + پانزده =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر عرفانیان