6+1 خدمت بهترین جراح پلک در تهران [ دکتر رضا عرفانیان سلیم، جراح پلک]

چگونه بهترین جراح پلک در تهران را انتخاب کنیم؟ انتخاب جراح با تجربه و حاذق بسیار مهم است، زیرا جراحی پلک نه تنها به زیبایی صورت کمک می‌کند، بلکه بر کیفیت بینایی و حوزه دید نیز تاثیرگذار است. پلک‌ها نقش مهمی در حفظ و تعادل بینایی دارند و اگر جراح به درستی انجام نشود، ممکن است عوارضی مانند دید کم، دید مات یا تغییر در میدان دید را به همراه داشته باشد. به همین دلیل، در این متن، یکی از بهترین جراحان پلک در تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین جراح پلک در تهران

دکتر رضا عرفانیان سلیم

جراح و فوق تخصص بیماری‌های چشم

  • فارغ التحصیلی پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد سال ۱۳۷۵
  • تخصص چشم پزشکی از دانشگاه علوم پزشک زاهدان سال۱۳۸۲
  • فوق تخصص جراحی‌های پلاستیک و ترمیمی چشم و استرابیسم( انحراف چشم)سال ۱۳۸۹ از علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

خدمات بهترین جراح پلک در تهران

  1. جراحی زیبایی پلک: جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی به منظور بهبود ظاهر پلک‌ها و اصلاح مشکلات مربوط به پوست و بافت پلکی انجام می‌شود. این جراحی می‌تواند شامل برداشتن بافت اضافه، اصلاح پلک‌های پایین‌ یا بالا، رفع چروک‌ باشد.
  2. جراحی مجاری اشکی: اگر مجاری اشکی شما مسدود هستند و این مسئله باعث ایجاد علائمی مانند اشک‌ریزش یا عفونت‌های مکرر می‌شود، ممکن است نیاز به جراحی مجاری اشکی داشته باشید. در این جراحی می‌توان انسداد را برطرف کرده و عبور اشک را آسان کرد.
  3. درمان انحراف چشم: وقتی چشم‌ها نتوانند به طور همزمان به یک نقطه تمرکز کنند، انحراف چشم به وجود می‌آید . این مشکل می‌تواند با عمل جراحی برطرف شود. درمان انحراف چشم ممکن است شامل جراحی عضلات چشم، استفاده از عینک و لنزهای ویژه یا ترکیبی از این روش‌ها باشد.
  4. درمان تومور چشم
  5. عمل لیزیک چشم
  6. لنز تماسی
  7. جراحی آب مروارید (کاتاراکت): جراحی آب مروارید یا کاتاراکت شامل برداشتن عدسی مات شده و جایگزینی آن با عدسی مصنوعی است.

بیشتر بخوانید: عمل بلفاروپلاستی

نمونه کارهای بهترین جراح پلک در تهران

بلفاروپلاستی نا متقارن دو پلک بالا و کم کردن حجم چربی زیر ابرو ها جاگذاری غده‌های اشکی دو طرف که دچار افتادگی شده بودند.

خدمات بهترین جراح پلک در تهران

بلفاروپلاستی پلک بالا در آقای محترم جوان مراجع که همزمان لیفت خارج ابرو نیز برایشان انجام شد.

جراح پلک در تهران

نتیجه جراحی بلفاروپلاستی چهار پلک در بانو محترم مراجع که تصاویر بعد از ۱/۵ ماه از عمل را ملاحظه می فرمایید، در پلک‌های بالا بطور همزمان چربی ناحیه ابرو‌ها کم شده است و در پلک های پایین فقط جا به جایی چربی صورت پذیرفته است

نمونه کارهای بهترین جراح پلک در تهران

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر اینجا کلیک کنید.

آدرس مطب: تهران خیابان جردن بالاتر از میرداماد بن بست آناهیتا پلاک ۵ واحد ۱

تلفن تماس: 86080032 – 02186080031

اینستاگرام: Dr.reza.erfanian

دکتر رضا عرفانیان

دکتر عرفانیان، متولد ۱۳۵۰ در مشهد، دکترای عمومی و تخصص چشم پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اخذ کرد. او با اخذ مدرک فوق تخصص اکولوپلاستیک و استرابیسم، اربیت، مجرای اشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران، به کادر پزشکی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور پیوسته و در زمینه جراحی پلاستیک چشم، پتوز یا افتادگی پلک، مجاری اشکی، اربیت و استرابیسم و جراحی آب مروارید (کاتاراکت) فعالیت می‌کند.

پاسخ

3 + 4 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس با دکتر عرفانیان