بهترین چشم پزشک در تهران

هر انسانی در طول عمر زندگی خود به شناخت یک چشم پزشک متبحر نیاز دارد که در صورت لزوم از آن کمک بگیرید، زیرا چشم بینایی از ارزشمند ترین دارایی انسانی است برای حفظ و سلامت آن باید معاینات و چکاپ های دوره ای را انجام دهید، اگر چشم شما ذره ای دچار اختلال در عملکردش شود شما دنیا را به معنای ناب کلمه تیره و تار می بنید و همه چیز پیش چشم شما سیاهی به حساب می آید. به همین دلیل است که چشم پزشکان توصیه می کنند که از چکاپ ها دوره ا ی چشم خود غافل نشوید، زیرا نمی توان درک کرد یک نا بینا یا کم بینا در زندگی شخصی خود با چه مشکلاتی رو به رو است.

در نهایت به این نتیجه می رسیم که برای مراقبت از چشمان خود از بهترین متخصص چشم پزشک کمک بگیریم و به محض بروز کوچکترین مشکلی در بینایی مان به یک متخصص چشم خوب مراجعه کنیم.

در ادامه این نوشتار می خواهیم به مولفه های اساسی در انتخاب بهترین چشم پزشک در تهران و دیگر مباحثی مربوط به آن بپردازیم.

بهترین چشم پزشک در تهران

بهترین چشم پزشک در تهران

متخصص چشم کیست؟

کسی است که با تلاش و پشتکار خود سال ها به درس و بحث در این حوزه گذرانده است و بعد به درجه تخصص نایل آمده است تا به جامعه و هموطنانش خدمت کند. چنین شخصی با مدارک تحصیلی و سوابق پژوهشی خوبی می تواند در خصوص انواع بیماری های چشمی اظهار نظر کند و حتی در انواع جراحی های چشم نیز موفق عمل کند. پس می توانیم به او اعتماد کنیم و از خدمات چنین پزشکی بهره مند شویم. هم چنین فردی که برای جلب اعتماد و رضایت بیماران خود بهترین و جدید ترین متود های درمانی را به کار می گیرد.

یک متخصص چشم پزشک خوب چه ویژگی های باید داشته باشد؟

سوالی است که مکررا پرسیده شده است و شاید در ذهن شما هم ایجاد شده باشد تا در انتخاب یک پزشک موفق باشید و تجربه ی خوبی از مراجعه به چشم پزشک داشته باشید.

بهترین متخصص چشم پزشک را با خصیصه های مذکور می توان شناخت.

 • تخصص و تبحر بالای در زمینه کاری خود داشته بشاد.
 • راز دار و محرم اسرار باشد و اطلاعات بیماران را نزد خودنگه دارد تا مبادا سوء استفاده ای صورت بگیرد و به سلامتی روحی بیمار لطمه ای وارد شود.
 • خوش برخورد و مهربان باشد، پزشکی که خوش رو باشد و با خشنودی از بیماران خود استقبال کند همیشه در قلب و یاد بیماران باقی خواهد ماند.
 • دلسوز بیمار باشد
 • بیمار محور باشد به طوری که منافع اقتصادی خود را به سلامتی بیمار ترجیح ندهد.
 • از علم و دانش به روزی برخوردار باشد و مدام خود را آپدیت کند و بیماران خود را با جدید ترین متود های جهانی درمان کند.
 • برنامه و زمان بندی منظمی داشته باشد تا وقت بیماران اتلاف نشود.
 • در دریافت ویزیت و هزینه های درمانی از افراد مستمند منصف باشد.
 • به اخلاق حرفه ای و سوگند نامه پزشکی خود وفادار بماند.
 • با حوصله و احترام بیمار را ویزیت کند و برای دریافت شرح حال از بیمار وقت بگذارد.
 • قدرت تصمیم گیری درست و به موقع در حین انجام عمل های جراحی درمانی

اهمیت انتخاب بهترین متخصص چشم پزشک

اگر درانتخاب خود کمی عجولانه تصمیم بگریم در نتایج عمل متحمل ضرر و زیان های غیر قابل برگشتی می شویم، زیرا سلامتی و زیبایی به سختی به دست می آیند و جبران آن مشکل است. پس در انتخاب بهترین چشن پزشک نهایت دقت و تلاش خود را به کار بگیرید تا با انواع بیماری ها و اختلالات بینای درگیر نشوید و روند بهبودی تان سریع باشد.

دکتر رضا عرفانیان سلیم فوق تخصص اکولوپلاستیک و استرابیسم، اربیت، مجرای اشکی
تهران- خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از ظفر، ابتدای بلوار اسفندیار، شماره96

جهت ارتباط با شماره های 02182400 تماس حاصل فرمائید و یا به پیچ اینستاگرام مراجعه کنید.

دلایل مراجعه به یک متخصص چشم پزشک

باید بدانید که مراجعه به چشم پزشک صرفاٌ نباید در زمان ابتلا به بیماری خاصی باشد و می توان برای چکاپ و بررسی میزان بینایی به چشم پزشک رجوع کرد.

دلایل زیادی هم وجو دارد تا هر کدام از ما بخواهیم به یک چشم پزشک متبحر مراجعه کنیم،

همگی از آن دسته از بیماری های است که افراد برای تشخیص و درمان آن نیاز دارند که به یک چشم پزشک خوب و متبحری مراجعه کنند.

شغل یک متخصص چشم با عینک ساز چه تفاوتی دارد؟

برخی ازافراد اگر دچار مضشکلی در بینای خود شوند درابتدا به یک متخصص چشم پزشک مراجعه م یکنندو سپس با انجام معاینات دقیق تری بینایی سنجی صورت می گیرد و بعد در صورتی که بیمار احتیاج به استفاده از عینک باشد به یک فرد عینک ساز ارجاع داده می وشد تا بنا به شرایط و نیاز بیمار عدسی لازمه برای عینک وی طراحی و ساخته شود .

پس یک متخصص چشم می توان سنجش بینایی افراد را انجام دهد و عینک ساز در علم چشم پزشکی تخصصی و تبحری ندارد و صرفا در خصوص ساخت عدسی ها متبحر است. عینک ساز نوع عینک مشخص شده توسط چشم پزشک را می شناسد و آن را برای بیمار آماده می کند.

جمع بندی مبحث بهترین چشم پزشک در تهران

هم چنین بهترین جراح چشم هم می تواند همین ویزگی ها و خصائص را در خود داشته باشد تا بتوان به او اعتماد کرد و برای درمان عارضه های با شدت و حدت بیشتری که داریم به او مراجعه کنیم و سلامتی و چشمان مان را دوباره به ما هدیه کنند.

جراحی چشم کاری است بسیار پر مشقت و از سختی بیشماری برخوردار است زیرا چشم عضوی حساس و مهم در بدن انسان است.

Call Now Buttonتماس با دکتر عرفانیان