۰۲۱۸۶۰۸۰۰۳۲ | ۰۲۱۸۶۰۸۰۰۳۱
تهران خیابان جردن بالاتر از میرداماد بن بست آناهیتا پلاک ۵ واحد ۱
ساعات کاری : روزهای زوج ساعت ۴ تا ۸ بعدازظهر

جراحی زیبایی پلک بالا

جراحی زیبایی پلک بالا

آیا بعد از جراحی پلک آثاری از بخیه و زخم  مشاهده می شود ؟ جراحی زیبایی پلک بالا برای چه افرادی بیشتر توصیه می شود ؟  چه مراقبت هایی بعد از جراحی پلک بالا  توصیه می شود ؟ اگر شما هم نیاز به جراحی  زیبایی پلک دارید و اطلاعی در این باره ندارید توصیه می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید ، دکتر رضا عرفانیان  در ادامه این مطلب به بررسی این موضوع می پردازند .

جراحی بلفاروپلاستی چه در پلک بالا و چه در پلک پایین شامل مجموعه ای از اقدامات هست که از مراجعی تا مراجع بعدی می تواند  متفاوت باشد، که البته دانش و حذاقت جراح در این تصمیم گیری بسیار نقش دارد .

چه افرادی نیاز به جراحی پلک بالا دارند؟

افرادی که پلک های بالایی آن ها همراه با پف است .

افرادی که  پوست بالای پلک آن ها دچار افتادگی است، می توانند با کمک جراحی پلک  این  نواقص خود را جبران کنند .

جراحی زیبایی پلک بالا
جراحی زیبایی پلک بالا

آیا جراحی پلک بالایی محدودیت دارد؟

 این سوال خیلی از مراجعین  هنگام  مراجعه به مطب دکتر رضا عرفانیان است  که  جراحی  پلک برای چه افرادی  پرخطر محسوب می گردد .  می توان گفت  جراحی پلک برای افراد  با مشکل سندرم چشم خشک ، مشکلات تیروئید ، وجود بیماری  گریوز و…  مشکل ساز است  و بهتر است  قبل از  هر اقدامی با پزشک  به طور  کامل مشاوره انجام شود .

 روش کار در جراحی پلک بالا

جراحی پلک  بالا،  نوع دوم از جراحی است . بیشتر این نوع جراحی پلک  به منظور بهبود  عملکرد بینایی چشم انجام می شود . در بیشتر موارد  با افزایش سن ممکن است  پلک بالا قابلیت ارتجاعی خود را  از دست دهد و پلک دچار افتادگی و وارونگی گردد که این امر نقش قابل توجهی  در کاهش بینایی فرد دارد . انجام جراحی پلک در این موارد می تواند  به تقویت بینایی فرد کمک کند .

هزینه جراحی پلک بالا

متاسفانه نمی توان هزینه مشخصی را بیان کرد، این هزینه در اشخاص مختلف  ممکن است متفاوت  باشد،  زیرا بسته به تکنیک  به کار گرفته در جراحی ،   شرایط بیمار و  نکات در نظر گرفته در جراحی این  هزینه متفاوت است ، شما می توانید بعد از مراجعه  به پزشک و مشاوره  با  او  اطلاع دقیق از هزینه را به دست آورید .

دکتر رضا عرفانیان سلیم فوق تخصص اکولوپلاستیک و استرابیسم، اربیت، مجرای اشکی
تهران- خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از ظفر، ابتدای بلوار اسفندیار، شماره96

جهت ارتباط با شماره های 02182400 تماس حاصل فرمائید و یا به پیچ اینستاگرام مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در اخر می توان گفت  جراحی  پلک دو نوع دارد،  جراحی پلاک  بالا و  پایین .  افرادی  که  داری افتادگی و پف در ناحیه  بالایی پلک خود هستند می توانند با جراحی پلک بالا  این نقص خود را از بین ببرند .  افتادگی  پلک  سبب  نقص در بینایی و  عملکرد  چشمان می شود،   بیشتر افراد کاندید  جراحی  پلک بالا  به دلیل افزایش بینایی خود این جراحی را انجام می دهند .

دکتر رضا عرفانیان

متولد سال 1350 در مشهد، پس از اتمام تحصیلات دوره دبیرستان خود، در مقطع دکترای عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شد. وی پس از اخذ مدرک دکترای عمومی در سال 1375، موفق شد تا در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در رشته تخصصی چشم پزشکی پذیرفته شود و در سال 1382 از این دانشگاه فارغ التحصیل شود. در همین سال، وی با عنوان چشم پزشک دوران طرح خدمت پزشکی خود را در استان سیستان و بلوچستان گذراند و به این ترتیب فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. دکتر عرفانیان (چشم پزشک) با ادامه تحصیلات خود توانست تا در سال 1389 موفق به کسب مدرک فوق تخصص اکولوپلاستیک و استرابیسم، اربیت، مجرای اشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شود. دکتر رضا عرفانیان سلیم در سال 1390 به کادر پزشکی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور پیوست و فعالیت خود را در زمینه حرفه ای ادامه داد. اکنون دکتر عرفانیان خدمات خود را در زمینه جراحی پلاستیک چشم، پتوز یا افتادگی پلک، مجاری اشکی، اربیت و استرابیسم و جراحی آب مروارید (کاتاراکت) به بیماران ارائه می دهد.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس با دکتر عرفانیان