متخصص چشم در شمال تهران

فرض کنید که به دلیل مشکل چشمی خودتان یا یکی از نزدیکانتان به دنبال یک متخصص چشم خوب در تهران می گردید. اولین گام در انتخاب بهترین چشم پزشک این است که از کسانی که تجربه مراجعه به پزشک را داشته اند بپرسید. اما آیا همه افراد در محدوده سکونت شما به پزشک مراجعه کرده اند؟ مطمئناً با وجود ترافیک های سنگین شهر تهران، شما دوست ندارید که برای درمان بیماری خود، به نقاط دور شهر بروید و ترجیح می دهید در محل سکونت خود یک چشم پزشک خوب پیدا کنید. اما اگر ساکن شمال تهران باشید و بخواهید بهترین متخصص چشم در شمال تهران را پیدا کنید، بهترین راه چیست؟

شرایطی را تصور کنید که فردی به دلیل کهولت سن نتواند برای بیماری های چشمی در سطح شهر تردد زیادی داشته باشد. بهترین راه، جست و جوی ساده در موتورهای جست و جو و یافتن بهترین جراح چشم در شمال تهران است. در این مطلب تصمیم داریم تا به بررسی بیشتر این موضوع بپردازیم.

جراحی چشم و انواع بیماری های چشم

مشکلات و بیماری های چشمی گاه ریشه مادرزادی دارند و گاهی نیز با افزایش سن یا حوادث طبیعی پدیدار می شوند. بیماری هایی نظیر استرابیسم، دژنراسیون ماکولا، بلفاریت، سندرم خشکی چشم، آب مروارید، آلرژی چشم، مگس ‌پران (فلوتر چشم)، آب سیاه، تومور چشم و مشکلات زیبایی مربوط به چشم از جمله بیماری های چشمی است که با مراجعه به یک جراح چشم خوب و فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم قابل درمان است.

بهترین متخصص چشم در محله ظفر

افزایش سن، ژنتیک، حوادث گوناگون و یا عوامل محیطی گاه باعث بروز اختلالات و عارضه های چشمی می شوند. به همین دلیل فعالیت روزمره فرد را با مشکل مواجه می کنند. در چنین شرایطی است که فرد به دنبال رفع بیماری چشمی خود برمی آید. برای مثال بسیاری از افراد دچار مشکلاتی نظیر انحراف چشم یا فیستول کاروتید کاورنو می شوند که بهترین راه برای درمان، مراجعه به یک چشم پزشک خوب در تهران است.

تحقیق و آگاهی پیدا کردن از چشم پزشکان متخصص و با مهارت کمک می کند تا فرد با تشخیص صحیح پزشک و یا عمل جراحی چشم خوب، بتواند سلامت خود را به دست آورد.

دکتر رضا عرفانیان سلیم فوق تخصص اکولوپلاستیک و استرابیسم، اربیت، مجرای اشکی
تهران- خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از ظفر، ابتدای بلوار اسفندیار، شماره96

جهت ارتباط با شماره های 02182400 تماس حاصل فرمائید و یا به پیچ اینستاگرام مراجعه کنید.

نتیجه گیری

چشم یکی از مهم ترین اعضای بدن است که درمان بیماری های آن به تجربه و مهارت پزشک، بستگی زیادی دارد. مطمئناً شما هم با افرادی مواجه شده اید که با تشخیص نادرست پزشک یا جراحی نامناسب چشم، با مشکلات بسیاری مواجه شده اند. برای پیشگیری از بروز مشکلات چشمی، توصیه می کنیم که چه برای درمان بیماری های چشمی چه برای جراحی های زیبایی چشم، مانند جراحی زیبایی پلک، به بهترین متخصص و جراح چشم در تهران مراجعه کنید.

افراد ساکن شمال تهران که به دنبال متخصص چشم در ظفر یا متخصص چشم در خیابان ولیعصر هستند، می توانند اینجا را کلیک کنند.

دکتر رضا عرفانیان

متولد سال 1350 در مشهد، پس از اتمام تحصیلات دوره دبیرستان خود، در مقطع دکترای عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شد. وی پس از اخذ مدرک دکترای عمومی در سال 1375، موفق شد تا در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در رشته تخصصی چشم پزشکی پذیرفته شود و در سال 1382 از این دانشگاه فارغ التحصیل شود. در همین سال، وی با عنوان چشم پزشک دوران طرح خدمت پزشکی خود را در استان سیستان و بلوچستان گذراند و به این ترتیب فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. دکتر عرفانیان (چشم پزشک) با ادامه تحصیلات خود توانست تا در سال 1389 موفق به کسب مدرک فوق تخصص اکولوپلاستیک و استرابیسم، اربیت، مجرای اشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شود. دکتر رضا عرفانیان سلیم در سال 1390 به کادر پزشکی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور پیوست و فعالیت خود را در زمینه حرفه ای ادامه داد. اکنون دکتر عرفانیان خدمات خود را در زمینه جراحی پلاستیک چشم، پتوز یا افتادگی پلک، مجاری اشکی، اربیت و استرابیسم و جراحی آب مروارید (کاتاراکت) به بیماران ارائه می دهد.

پاسخ

8 + 20 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر عرفانیان